Time/Result | Date | Away | Home | Location | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Final |
Mar. 1, 2024 @ 7:15 PM |
Saskatoon Generals GEN
North Division |
4 |
Regina Pat Blues PB
South Division |
5 | Co-operators 6 |
RS |
|||
Final |
Mar. 1, 2024 @ 7:30 PM |
Regina Monarchs MON
South Division |
0 |
Sask East Oilers SKET
South Division |
18 | Westland Arena |
RS |
|||
Final |
Mar. 1, 2024 @ 8:45 PM |
North West Stars NWST
North Division |
5 |
North East Wolfpack NE
North Division |
8 | Northern Lights Palace |
RS |
|||
Final |
Mar. 1, 2024 @ 8:15 PM |
Saskatoon Stallions STAL
North Division |
8 |
Warman Wildcats WAR
North Division |
4 | Warman Home Centre Communiplex |
RS |
|||
Final |
Mar. 2, 2024 @ 2:45 PM |
Regina Pat Blues PB
South Division |
22 |
Weyburn Annugas Wings WEY
South Division |
1 | Crescent Point Place |
RS |
|||
Final |
Mar. 2, 2024 @ 3:30 PM |
Prairie Storm PS
South Division |
12 |
Moose Jaw Warriors MJ
South Division |
2 | Mosaic Place |
RS |
|||
Final |
Mar. 2, 2024 @ 4:30 PM |
North West Stars NWST
North Division |
1 |
Humboldt Broncos HUMB
North Division |
11 | Elgar Peterson Arena |
RS |
|||
Final |
Mar. 2, 2024 @ 7:45 PM |
Saskatoon Bandits BAND
North Division |
6 |
Martensville Marauders MART
North Division |
9 | Martensville Sports Centre |
RS |
|||
Final |
Mar. 2, 2024 @ 4:30 PM |
Saskatoon Outlaws OUT
North Division |
10 |
Warman Wildcats WAR
North Division |
5 | Warman Home Centre Communiplex |
RS |
|||
Final |
Mar. 2, 2024 @ 7:30 PM |
Estevan TS&M Bruins EST
South Division |
1 |
Sask East Oilers SKET
South Division |
8 | Moosomin Arena |
RS |
|||
Final |
Mar. 5, 2024 @ 6:00 PM |
Swift Current Pure Chem Broncos SC
South Division |
9 |
Moose Jaw Warriors MJ
South Division |
0 | Pla-Mor Palace Bert Hunt |
RS |
|||
Final |
Mar. 5, 2024 @ 7:15 PM |
Saskatoon Bandits BAND
North Division |
9 |
Saskatoon Generals GEN
North Division |
5 | Rod Hamm Memorial Arena |
PO |
|||
Final |
Mar. 5, 2024 @ 7:45 PM |
Weyburn Annugas Wings WEY
South Division |
2 |
Estevan TS&M Bruins EST
South Division |
6 | Carnduff Centennial Arena |
RS |
|||
Final /OT |
Mar. 6, 2024 @ 8:15 PM |
Saskatoon Stallions STAL
North Division |
3 |
Prince Albert Venice House Pirates PA
North Division |
4 | Prince Albert Kinsmen Arena |
PO |
|||
Final |
Mar. 6, 2024 @ 8:30 PM |
Saskatoon Outlaws OUT
North Division |
1 |
Martensville Marauders MART
North Division |
4 | Martensville Sports Centre |
PO |
|||
Final /OT |
Mar. 7, 2024 @ 6:30 PM |
Estevan TS&M Bruins EST
South Division |
4 |
Prairie Storm PS
South Division |
5 | Balgonie Stardome Arena |
PO |
|||
Final |
Mar. 7, 2024 @ 7:30 PM |
North East Wolfpack NE
North Division |
1 |
Humboldt Broncos HUMB
North Division |
6 | Elgar Peterson Arena |
PO |
|||
Final |
Mar. 7, 2024 @ 7:45 PM |
Swift Current Pure Chem Broncos SC
South Division |
6 |
Regina Aces ACES
South Division |
3 | Al Ritchie |
RS |
|||
Final |
Mar. 7, 2024 @ 8:00 PM |
Weyburn Annugas Wings WEY
South Division |
1 |
Regina Pat Blues PB
South Division |
6 | Co-operators 6 |
PO |
|||
Final |
Mar. 8, 2024 @ 5:30 PM |
Martensville Marauders MART
North Division |
2 |
Saskatoon Outlaws OUT
North Division |
3 | Gordie Howe Kinsmen Arena |
PO |
|||
Final |
Mar. 8, 2024 @ 8:30 PM |
Saskatoon Generals GEN
North Division |
6 |
Saskatoon Bandits BAND
North Division |
4 | Gordie Howe Kinsmen Arena |
PO |
|||
Final |
Mar. 9, 2024 @ 4:00 PM |
Prince Albert Venice House Pirates PA
North Division |
3 |
Saskatoon Stallions STAL
North Division |
4 | Merlis Belsher Spectator Arena |
PO |
|||
Final |
Mar. 9, 2024 @ 5:30 PM |
Humboldt Broncos HUMB
North Division |
8 |
North East Wolfpack NE
North Division |
1 | Nipawin Centennial Arena |
PO |
|||
Final |
Mar. 9, 2024 @ 7:30 PM |
Regina Aces ACES
South Division |
2 |
Sask East Oilers SKET
South Division |
6 | Whitewood Arena |
PO |
|||
Final |
Mar. 9, 2024 @ 8:00 PM |
Prairie Storm PS
South Division |
5 |
Estevan TS&M Bruins EST
South Division |
1 | Affinity Place |
PO |
|||
Final |
Mar. 9, 2024 @ 3:45 PM |
Regina Monarchs MON
South Division |
1 |
Swift Current Pure Chem Broncos SC
South Division |
8 | Gull Lake Rec Complex |
PO |
|||
Final |
Mar. 10, 2024 @ 1:30 PM |
Saskatoon Bandits BAND
North Division |
3 |
Saskatoon Generals GEN
North Division |
6 | Rod Hamm Memorial Arena |
PO |
|||
Final |
Mar. 10, 2024 @ 4:45 PM |
Swift Current Pure Chem Broncos SC
South Division |
8 |
Regina Monarchs MON
South Division |
0 | Co-operators 6 |
PO |
|||
Final |
Mar. 10, 2024 @ 6:15 PM |
Regina Pat Blues PB
South Division |
7 |
Weyburn Annugas Wings WEY
South Division |
4 | Crescent Point Place |
PO |
|||
Final /OT |
Mar. 10, 2024 @ 7:15 PM |
Saskatoon Stallions STAL
North Division |
8 |
Prince Albert Venice House Pirates PA
North Division |
7 | Prince Albert Kinsmen Arena |
PO |
|||
Final |
Mar. 10, 2024 @ 7:45 PM |
Saskatoon Outlaws OUT
North Division |
4 |
Martensville Marauders MART
North Division |
7 | Martensville Sports Centre |
PO |
|||
Final |
Mar. 11, 2024 @ 7:45 PM |
Sask East Oilers SKET
South Division |
8 |
Regina Aces ACES
South Division |
1 | Al Ritchie |
PO |
|||
Final /OT |
Mar. 12, 2024 @ 7:15 PM |
Saskatoon Stallions STAL
North Division |
5 |
Martensville Marauders MART
North Division |
4 | Martensville Sports Centre |
PO |
|||
Final |
Mar. 13, 2024 @ 7:30 PM |
Saskatoon Generals GEN
North Division |
6 |
Humboldt Broncos HUMB
North Division |
5 | Elgar Peterson Arena |
PO |
|||
Final |
Mar. 14, 2024 @ 8:00 PM |
Prairie Storm PS
South Division |
2 |
Regina Pat Blues PB
South Division |
8 | Co-operators 6 |
PO |
|||
Final |
Mar. 15, 2024 @ 7:45 PM |
Martensville Marauders MART
North Division |
9 |
Saskatoon Stallions STAL
North Division |
1 | Gordie Howe Kinsmen Arena |
PO |
|||
Final /OT |
Mar. 15, 2024 @ 6:00 PM |
Sask East Oilers SKET
South Division |
3 |
Swift Current Pure Chem Broncos SC
South Division |
4 | Gull Lake Rec Complex |
PO |
|||
Final |
Mar. 16, 2024 @ 3:15 PM |
Regina Pat Blues PB
South Division |
5 |
Prairie Storm PS
South Division |
3 | Balgonie Stardome Arena |
PO |
|||
Final |
Mar. 16, 2024 @ 4:30 PM |
Humboldt Broncos HUMB
North Division |
4 |
Saskatoon Generals GEN
North Division |
3 | Rod Hamm Memorial Arena |
PO |
|||
Final /OT |
Mar. 17, 2024 @ 2:30 PM |
Swift Current Pure Chem Broncos SC
South Division |
6 |
Sask East Oilers SKET
South Division |
5 | Westland Arena |
PO |
|||
Final /OT |
Mar. 17, 2024 @ 6:00 PM |
Saskatoon Stallions STAL
North Division |
3 |
Martensville Marauders MART
North Division |
4 | Martensville Sports Centre |
PO |
|||
Final |
Mar. 17, 2024 @ 7:30 PM |
Saskatoon Generals GEN
North Division |
2 |
Humboldt Broncos HUMB
North Division |
6 | Elgar Peterson Arena |
PO |
|||
Final /OT |
Mar. 20, 2024 @ 7:45 PM |
Swift Current Pure Chem Broncos SC
South Division |
5 |
Regina Pat Blues PB
South Division |
4 | Co-operators 6 |
PO |
|||
Final |
Mar. 20, 2024 @ 8:30 PM |
Humboldt Broncos HUMB
North Division |
3 |
Martensville Marauders MART
North Division |
9 | Martensville Sports Centre |
PO |
|||
Final |
Mar. 22, 2024 @ 8:00 PM |
Regina Pat Blues PB
South Division |
5 |
Swift Current Pure Chem Broncos SC
South Division |
2 | S3W |
PO |
|||
Final |
Mar. 23, 2024 @ 2:00 PM |
Martensville Marauders MART
North Division |
5 |
Humboldt Broncos HUMB
North Division |
6 | Elgar Peterson Arena |
PO |
|||
Final |
Mar. 24, 2024 @ 6:00 PM |
Swift Current Pure Chem Broncos SC
South Division |
3 |
Regina Pat Blues PB
South Division |
4 | Al Ritchie |
PO |
|||
Final /OT |
Mar. 24, 2024 @ 8:00 PM |
Humboldt Broncos HUMB
North Division |
4 |
Martensville Marauders MART
North Division |
5 | Martensville Sports Centre |
PO |
|||
7:45 PM | Mar. 29, 2024 @ 7:45 PM |
Martensville Marauders MART
North Division |
Regina Pat Blues PB
South Division |
Co-operators 6 |
PO |
|||||
5:00 PM | Mar. 31, 2024 @ 5:00 PM |
Regina Pat Blues PB
South Division |
Martensville Marauders MART
North Division |
Martensville Sports Centre |
PO |